Znajdź najlepszego lekarza dla Ciebie

Lekarz Protetyk stomatologiczny Ewa Zielińska-Wyderkiewicz, Dr n. med.

Numer praktyki lekarskiej:
7760075

JMC Medycyna i Stomatologia

ul. Złotno 34
Łódź 94-221
dane kontaktowe  
tel. 426862880
Lekarz Protetyk stomatologiczny Ewa Zielińska-Wyderkiewicz

JMC Medycyna i Stomatologia

ul. Złotno 34
Łódź 94-221
dane kontaktowe
tel. 426862880
email info@medycynaistomatologia.pl

Kompetencje 

Doświadczenie

Pracuje w placówce JMC Medycyna i Stomatologia

Zakres usług:

• Diagnostyka i leczenie alergii
• Testy skórne
• Testy płatkowe

O placówce JMC Medycyna i Stomatologia:

SPRZĘT
Chcąc utrzymać najwyższe standardy świadczonych usług, zainwestowaliśmy w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dysponujemy szeroką bazą urządzeń specjalistycznych, pozwalających na dokładne zdiagnozowanie przyczyn chorób oraz na przeprowadzanie zabiegów, wymagających dużej dokładności i precyzji.
Bogata oferta usług stomatologicznych poparta jest nie tylko wiedzą i doświadczeniem lekarza, ale także zasobnym wyposażeniem gabinetu.

WNĘTRZE
Obok zdrowia pacjentów, najważniejsze jest dla nas Ich dobre samopoczucie. Dlatego też, postanowiliśmy zmienić wizerunek chłodnych, surowych gabinetów lekarskich na subtelnie udekorowane pomieszczenia o harmonijnej kolorystyce. Już od progu przychodni można poczuć panujący tu zwyczaj dbałości o pacjenta.
Przestronne, jasne przestrzenie są metaforą otwartości naszych specjalistów, a gustowna stylistyka pomieszczeń odzwierciedla estetykę pracy i prostolinijność lekarzy.

HIGIENA
W sprawach czystości i sterylności nie może być mowy o kompromisach, czy oszczędności.Posiadamy centralną sterylizatornię, która zgodnie ze standardami obowiązujacymi w krajach UE,  gwarantuje Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystkie czynności wykonywane są w warunkach najwyższej higieny.
Każdy pakiet wykorzystywany do Państwa leczenia posiada atest potwierdzający prawidłowo prowadzony proces sterylizacji.

POCZEKALNIA
Miejscem oczekiwania na spotkanie z doktorem jest szykownie urządzona poczekalnia. To w niej mogą Państwo odkryć talent dr n. med. Jarosława Cynkiera, fotografa- pasjonata.

BEZ BARIER
Przychodnia dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Zapewniamy udogodnienia w postaci specjalnie przystosowanch toalet oraz podjazdu dla poruszających się na wózku inwalidzkim.

BEZPIECZEŃSTWO PACJENTÓW PRIORYTETEM
Wszystkie pomieszczenia, urządzenia i procedury są zgodne z polskimi przepisami, a także spełniają wymogi dyrektyw Unii Europejskiej.

PARKING
Pacjenci mają do dyspozycji miejsca parkingowe na terenie naszej przychodni.

Edukacja

Choroby wewnętrzne st. I (1996 r.)
Choroby wewnętrzne st. II (2001 r.)
Alergologia (2007 r.)
doktor n. med. (2004 r.)